+982188870249_50

تخصص سینا پیمان

دو دهه تجربه در  زمینه سرمایه و ساختمان،شرایطی را فراهم نموده است تا هم اکنون بتوانیم  با افتخار شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

با تخصص های ما آشنا شوید

برندینگ و مهندسی فروش

مهمترین قسمت در اعتبار بخشی و ایجاد ارزش افزوده اعم از مالی و اعتباری در فرآیند اجرایی یک پروژه با هر نوع کاربری، برندینگ و یا به عبارتی به شهرت رساندن و ارزشمند نمودن پروژه با بهره گیری از دانش تبلیغات، مدیران متخصص و استفاده بجا از رسانه های کاربردی میباشد. گروه سینا پیمان با استناد به کارنامه موفق در قریب به بیست سال گذشته، آماده است تا مدیریت برندینگ و مهندسی فروش پروژه شما را برعهده گیرد.

مشارکت در ساخت و احداث پروژه

گروه سینا پیمان با تکیه بر تجارب گذشته و نیز افتخار به اعتمادهای صورت گرفته توسط مالکین و کارفرمایان محترم تاکنون موفق به اتمام چندین پروژه مشارکتی شامل دهها هزار متر مربع در قالب صدها واحد مسکونی، تجاری، اداری، رفاهی، توریستی و ... در کشور گردیده و آماده است تا در پروژه های پیشنهادی نقشی مؤثر ایفا نماید.

تأمین سرمایه پروژه

بزرگترین چالش در فرآیند احداث یک پروژه موفق در سطح کشور و حتی بین المللی، تأمین منابع مالی و نقدینگی پروژه با شرایط سهل، منطقی و توجیه پذیر از منابع معتبر و قدرتمند می باشد. این گروه با مدیریتی در سطوح عالی در بخش تأمین سرمایه از ابتدا تا اتمام پروژه با افتخار در کنار شما خواهد بود.

ارتباط با ما

02186085876 - 02188870250 - 02188870249
sinatis.co
info@sinapeyman.com
دفتر مرکزی: جردن، پلاک 88، برج نگین آفریقا، طبقه 6 واحد 602
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
تمامی حقوق این سایت متعلق است به سینا پیمان. طراحی: طراح نت